fbpx

Контакт информации

Не се срамете да прашате

contact info

Ту сме да одговориме на вашите прашања

За контакт или прашања во врска со нашите производи или услуги, ако ви треба дополнителна информација или само сакате да изнесете вашето мислење или искуство со некоја од нашите услуги, слободно контактирајте не преку било кој од достапните начини за комуникација. Ние ќе направиме сè што можеме за да ви одговориме што побрзо и со највисок квалитет.
location

Локација

Теразије 43,
11000 Београд, Србија

Повикајте нè

011.6149.140
063.112.44.10

email

E-mail

prodaja (at) allsecure.mk
billing (at) allsecure.mk
podrska (at) allsecure.mk

Allsecure
Основана во 2001 година, компанијата AllSecure стана глобален провајдер на електронски плаќања, со растечка мрежа на корисници низ цела Европа. Во соработка со водечките регионални и европски банки, ние обезбедуваме услуги за процесирање на плаќања преку најсовремениот платежен гејтвеј на пазарот, сертифициран како PCI level 1. Понудуваме различни поврзани услуги за поддршка и консултации, како и најсовремени решенија за превенција на ризици при плаќањето.
Контакт Инфо
Secured By
pcidss
visasecure
mcidcheck
amexsafekey
dinersprotectbuy
Методи на плаќање
VISA
mastercard
maestro
dinersclub